| Termékkód | LEDWP5400 |
| Teljesítmény | 36W |
| Fényáram (lámpatest) | 5400 lumen |
| Fényáram (LED modul) | 6480 lumen |
| Élettartam | 50000 óra |
| Sugárzási szög | 110° |
| Szabályozhatóság | Nem |
| Színhőmérséklet | 4000K |
| Színvisszaadási index | 80 |
| Védettség | IP65 |
| Feszültség | 220-240V AC |
| Érintésvédelmi osztály | I. |
| Energiaosztály | D |
| Mechananikai behatásokkal szembeni ellenálló képesség | IK08 |
| Környezeti hőmérséklet (Ta) | -20°C...+40°C |
| EAN kód | 5999576451666 |