| Termékkód | FB188 |
| Lyukátmérő | 5 mm |
| Hosszúság | 10 méter |
| Szélesség | 12 mm |
| Vastagság | 0,7 mm |
| Lyuk középpontok közötti távolság | 15 mm |
| Szakítószilárdság | 150 kg |
| Tömeg | 0,486 kg |
| Anyaga | Tűzihorganyzott acéllemez DX51D+Z275 |
| Szabvány megfelelőség | EN 10346 |
| Cinkbevonat össztömeg kétoldalon | 275 g/m² |
| Cinkbevonat minimális vastagsága | 20 μm |
| EAN kód | 5999576452199 |